Multimédia manager – rugalmas részmunkaidő
Az Egyensúly Intézet online média managert keres, heti 20 órában.
Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– Rugalmas munkavégzés
– Együttműködés Magyarország ismert közgazdászaival, politikai elemzőivel, szakértőivel
Jelentkezési feltételek:
– Legalább 3 év tapasztalat online és közösségi média menedzsmentben
– Sikeres online közösségi média kampányok
– Az összes fontosabb közösségi platform és a hírlevélküldő rendszerek alapos ismeret
Feladatok:
– Az Egyensúly Intézet Facebook, Twitter, Linkedin oldalainak tervezése, üzemeltetése, frissítése, az elérések növelése
– Az Egyensúly Intézet online kommunikációjának (hírlevélrendszer, honlap, adatbázisok) tervezése és működtetése
– Az Egyensúly Intézet online eseményeinek megszervezése
– Az Egyensúly Intézet online megjelenéseihez kapcsolódó szövegírás
A pályázatnak az alábbiakat kell tartalmaznia:
– CV és motivációs levél magyarul és angolul
Jelentkezési határidő: 2021. október 31. az alábbi e-mail-címen: [email protected]