Álláslehetőség – Senior politikai elemzőt / senior szakpolitikai elemzőt keresünk!

Szerző: | ápr 22, 2021 | Hír

Az Egyensúly Intézet senior politikai elemzőt / senior szakpolitikai elemzőt keres!

Az Egyensúly Intézet Magyarország új agytrösztje, amely az ország fejlődését szolgáló, vonzó és megvalósítható jövőkép megalkotásán és arra épülő szakpolitikai javaslatokon dolgozik. Jövő- és megoldásorientált ötleteink célja, hogy 2030-ra Magyarország egy sikeresebb és boldogabb ország legyen.

A szakpolitikai javaslatainkat elkészítő csapatunkba keresünk tapasztalattal rendelkező elemzőt, aki kiváló íráskészséggel és különféle szakpolitikai területeken széleskörű ismeretekkel rendelkezik. A leendő munkatársunk feladata az Egyensúly Intézet egyes kiemelt szakpolitikai javaslatainak megírása és szerkesztése lesz. Olyan elemzőt keresünk, aki magabiztosan mozog az innovatív szakpolitikai javaslatok világában, és rálátása van a legfontosabb gazdaság- és társadalompolitikai trendekre.

Teljes állásba (napi 8 óra) és félállásba (napi 4 óra) is keresünk munkatársat, valamint eseti alapú megbízásokra is keresünk szakpolitikai elemzőt.

Elvárásaink:

  • Kiváló íráskészség
  • Szakpolitikai és politikai ismeretek
  • Legalább 5 év, releváns területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Közös munka Magyarország kiemelkedő szakértőivel az ország jövője érdekében
  • Versenyképes fizetés
  • Inspiráló környezet

Feladatok:

  • A kutatási igazgató által meghatározott területeken innovatív szakpolitikai javaslatok készítése
  • Tanácsadói munkában történő részvétel
  • Kapcsolattartás az agytröszt külsős szakértőivel
  • Rendszeres média- és konferenciaszereplés (opcionális)

Jelentkezéshez az alábbiakat kérjük elküldeni 2021. május 10-ig az info@eib.hu e-mail-címre:

  • Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél
  • Korábban írt magyar nyelvű szakpolitikai javaslatok, tanulmányok (minimum 3 írás)

További információ: info@eib.hu