Álláslehetőség – Projektkoordinátort keresünk!

2021, június 30 | Hír

Projektkoordinátor [heti 40 óra]

Az Egyensúly Intézet, Magyarország független agytrösztje projektkoordinátor munkatársakat keres, heti 40 órában.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka, nemzetközi projektekben történő rendszeres részvétel lehetősége
  • Rálátás a magyar politikai és gazdasági folyamatokra, együttműködési lehetőség Magyarország legnevesebb kutatóival, politikai elemzőivel

Jelentkezési feltételek:

Követelmények:

  • Legalább BA-szintű felsőfokú végzettség és folyamatban lévő vagy befejezett MA-tanulmányok társadalomtudományi (politikatudományi, közgazdasági, szociológiai stb.) területen
  • Legalább egy év releváns területen (civil szervezet, agytröszt, kutatóintézet, államigazgatás vagy nemzetközi szervezet) szerzett munkatapasztalat (akár gyakornoki tapasztalat)
  • Nemzetközi projektek vezetésében szerzett jártasság
  • Kiváló angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Pályázatírói tapasztalat
  • Egyéb nyelvek magas szintű ismerete
  • Nemzetközi munkatapasztalat

Feladatok:

  • Az Egyensúly Intézet hazai és nemzetközi projektjeinek vezetése, új projektek előkészítése és fejlesztése, projektjelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Az igazgató és a külügyi igazgató munkájának segítése
  • Pénzügyi és szakmai jelentések összeállítása

A pályázatnak az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • Magyar, illetve angol nyelvű CV és motivációs levél

Jelentkezési határidő: 2021. július 30. A pályázatokat az alábbi e-mail-címre várjuk: info@eib.hu