Álláslehetőség – Kutatási asszisztenst keresünk!

2021, június 30 | Hír

Kutatási asszisztens [heti 20, illetve heti 40 óra]

Az Egyensúly Intézet, Magyarország független agytrösztje kutatási asszisztens munkatársakat keres, heti 20, illetve heti 40 órában.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka, nemzetközi konferenciákon történő rendszeres részvétel lehetősége
  • Rálátás a magyar politikai és gazdasági folyamatokra, együttműködési lehetőség Magyarország legnevesebb kutatóival, politikai elemzőivel

Jelentkezési feltételek:

Követelmények:

  • Legalább BA-szintű felsőfokú végzettség és folyamatban lévő vagy befejezett MA-tanulmányok társadalomtudományi (politikatudományi, közgazdasági, szociológiai, stb.) területen
  • Legalább egy év releváns területen (civil szervezet, agytröszt, államigazgatás vagy nemzetközi szervezet) szerzett munkatapasztalat (akár gyakornoki tapasztalat)
  • Elemzői és szakértői anyagok készítésében szerzett jártasság
  • Kiváló angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett doktori tanulmányok
  • Egyéb nyelvek magas szintű ismerete
  • Adatvizualizációs ismeretek

Feladatok:

  • A kutatási igazgató által meghatározott területeken szakpolitikai elemzések készítésének támogatása
  • Háttérkutatások készítése
  • Médiafigyelés
  • Projektfejlesztésekben és -végrehajtásban való részvétel

A pályázatnak az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • Magyar, illetve angol nyelvű CV és motivációs levél

Jelentkezési határidő: 2021. július 30. A pályázatokat az alábbi e-mail-címre várjuk: info@eib.hu