Álláslehetőség – Közgazdász – senior kutatót keresünk!

Szerző: | szept 14, 2020 | Hír

Közgazdász – senior kutató, teljes állás [heti 40 óra]

Az Egyensúly Intézet, Magyarország új agytrösztje senior kutató munkatársat keres, heti 40 órában.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka, nemzetközi konferenciákon történő rendszeres részvétel lehetősége
  • Rálátás a magyar politikai és gazdasági folyamatokra, együttműködési lehetőség Magyarország legnevesebb közgazdászaival, politikai elemzőivel

Jelentkezési feltételek:

              Követelmények:

  • Legalább MA-szintű felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év releváns területen szerzett munkatapasztalat
  • Elemzői és szakértői anyagok készítésében szerzett jártasság
  • Kiváló angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett doktori tanulmányok
  • Egyéb nyelvek magas szintű ismerete
  • Adatvizualizációs ismeretek

Feladatok:

  • A kutatási igazgató által meghatározott területeken szakpolitikai elemzések készítése
  • Tanácsadói munkában történő részvétel
  • Rendszeres média- és konferenciaszereplés
  • Kapcsolattartás az agytröszt külsős szakértőivel
  • Projektfejlesztésekben való részvétel

A pályázatnak az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • CV és motivációs levél magyarul és angolul
  • Publikációs lista

Jelentkezési határidő: 2020. november 20. az alábbi email címen: info@eib.hu